Ako vybrať tie správne športové okuliare? časť 1. technológia NANOOPTICS™ NORDIC LIGHT

Ako si vybrať tie správne športové okuliare?

časť 1. technológia NANOOPTICS™ NORDIC LIGHT

Naše oči sú úžasné nie ale vždy dokonalé!

Je naozaj ťažké rozlíšiť farby medzi modrou a zelenou, a zelenou a červenou vlnovou dĺžkou. Tieto vlnové dĺžky ale môžeme blokovať sklami Nordic Light ktoré poskytujú očiam väčší kontrast a jasnosť v náročných podmienkach.

BEGONIA - FIALOVÁ

Priepustnosť svetla: 25-28%
Kategória: 2
Zrkadlo: Modrá viacvrstvová vrstva

Jedná sa o hydrofóbne, oleofóbne sklá proti zahmlievaniu. Tieto inovatívne a všestranné sklá s nadčasovými vlastnosťami menia hru vo viditeľnosti. Tajomstvo je vo vytváraní kontrastov a blokovaní vyblednutých farieb medzi nimi. Sklá sú fialové s filtrom kategórie 2. Odstraňujú časti červeného svetla a výrazne zlepšujú viditeľnosť plochého svetla. Okrem toho tiež blokujú deštruktívne UV žiarenie.

Filter kategórie 2 robí z okuliarov skvelý objektív v každom prostredí a za každého počasia. Odlesky od slnka redukuje viacvrstvová farba. V porovnaní so sklami Coral funguje táto šošovka najlepšie v rôznych poveternostných podmienkach. 

V našom obchode máme v ponuke napríklad okuliare Bliz Fusion - Nano | Nordic Light Turquoise alebo Bliz Fusion Nano | Nordic Light

CORAL - ORANŽOVÁ

Priepustnosť svetla: 49-51%
Kategória: 1
Zrkadlo: Modré

Hydrofóbne, oleofóbne a proti zahmlievaniu prelomové šošovky s filtrom kategórie 1, ktoré zvýrazňujú kontrasty a blokujú deštruktívne UV žiarenie. Tieto šošovky prerušia rozmazané svetlo medzi jasnými farbami. Ponechanie jasných farieb poskytuje vašim očiam viac pohodlia a lepšie videnie. Skúsenosť je taká, že vaše vizuálne vnímanie je posilnené a kontrasty vidíte jasnejšie.

Jemná a uvoľňujúca jantárová farba dodá vašim očiam uvoľnenie a kontrast potrebný na udržanie pozornosti po celý deň, najmä v zlých poveternostných podmienkach.

V našom obchode máme v ponuke napríklad okuliare Bliz Fusion - Nano | Nordic Light BlueBliz Breeze - Nano | Nordic Light.

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie