Plavecké šnorchle

Plavecký šnorchel je užitočný nástroj pre plavcov a potápačov z rôznych dôvodov:

  1. Umožňuje dýchať pod vodou - Plavecký šnorchel umožňuje plavcom a potápačom dýchať pod vodou bez potreby pravidelného zdvihania hlavy na povrch.

  2. Zlepšuje techniku plávania - Použitie plaveckého šnorchela môže pomôcť zlepšiť techniku plávania, pretože plavci sa môžu sústrediť na pohyb rúk a nôh a nebudú sa musieť obávať o svoje dýchanie.

  3. Umožňuje lepší tréning svalov - Plávanie s plaveckým šnorchelom môže byť náročnejšie na svaly ako bežné plávanie, pretože plavci nemôžu používať pauzy na dýchanie ako oddychové obdobie.

  4. Umožňuje ľahšie dýchanie - Použitie plaveckého šnorchela môže uľahčiť dýchanie pre plavcov s problémami s dýchaním alebo pre tých, ktorí sa cítia nepríjemne pri tradičnom plávaní so zdvihnutou hlavou.

Ak sa rozhodnete kúpiť si plavecký šnorchel, je dôležité zvoliť si správny typ pre vaše potreby a úroveň skúseností. Mali by ste tiež dbať na bezpečnosť a používať šnorchel v bezpečnom prostredí a s primeranou ochranou.

Najpredávanejšie

Šnorchel na plávanie
 
€29,99
(€24,99 bez DPH)
1 položiek celkom
Šnorchel na plávanie
Novinka Tip
€24,99 bez DPH
€29,99

Či už je plávanie vaša silná stránka alebo slabina, sme si istí, že všetci môžeme zlepšiť. Ideálnym spôsobom je zlepšiť našu technikú, zvýšiť sila alebo rýchlosť. A práve to je...

303