Zákazková výroba

Zaoberáme sa zákazkovou výrobou plaveckých čapíc, týmového oblečenia, cyklistického oblečenia a ďalších týmových produktov. Sme tu, aby sme vám pomohli prezentovať vašu jedinečnú identitu a posilňovať tak tímový duch.

Výroba plaveckého vybavenia

Plavecké čapice

Naša spoločnosť ponúka zákazkovú výrobu plaveckých čapíc. Nech už potrebujete čiapku pre plavecký tím, klub, školu alebo individuálneho plavca, sme pripravení vám pomôcť. Máme širokú škálu farieb, vzorov a možností prispôsobenia, aby sme vyhoveli vašim špecifickým požiadavkám.

Týmové oblečenie

Ponúkame aj zákazkovú výrobu týmového oblečenia vrátane tričiek, polokošieľ, šortiek, súprav a šiltoviek. Nech už ste športový tím, školský klub, firemný kolektív alebo nadšená skupina, naš tím vám pomôže navrhnúť a vytvoriť oblečenie, ktoré vyjadruje váš jedinečný štýl a zjednocuje vašu skupinu.

Uteráky a osušky

Okrem oblečenia a plaveckých čapíc ponúkame aj zákazkovú výrobu uterákov a osušiek. Uteráky môžu byť vyrobené s logom, názvom tímu, sloganom alebo akýmkoľvek iným dizajnom, ktorý si vyberiete. S našimi kvalitnými materiálmi a precíznou potlačou zabezpečíme, že vaše uteráky budú vyzerať skvelo a budete na ne hrdý.

Batohy, tašky a plavecké vaky

Potrebujete praktické a štýlové doplnky pre vašu skupinu? Ponúkame zákazkovú výrobu batohov, tašiek a plaveckých vakov s personalizovaným potlačou. Od jednoduchých a funkčných športových tašiek po elegantné a praktické batohy, máme riešenia pre každého.

Náramky, klúčenky a ostatné týmové produkty

Chcete mať niečo špeciálne pre vašu skupinu? Vytvoríme pre vás zákazkové náramky, klúčenky a ďalšie týmové produkty. Môžete si vybrať materiály, farby, potlač a prispôsobenie, aby sme vytvorili jedinečné a originálne produkty, ktoré vás reprezentujú.

Výroba cyklistického oblečenia

Okrem týmového oblečenia sa špecializujeme aj na zákazkovú výrobu cyklistického oblečenia. Nech už potrebujete cyklistické dresy, nohavice, rukavice alebo ďalšie príslušenstvo, naša tím vám pomôže vytvoriť štýlové a funkčné oblečenie, ktoré vám poskytne komfort a štýl počas vašich cyklistických aktivít.

318088008_509056071244438_4073007609256070558_n

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre viac informácií o našej zákazkovej výrobe a cenách. Tešíme sa na spoluprácu s vami a pomôcť vám vytvoriť skvelé tímovo orientované produkty, ktoré vás vystihujú!

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: