REBOOTS ONE PANTS regeneračné nohavice

Novinka
Značka: Reboots
€889,99 –3 %
vyr 22 reboots one pants
€889,99 –3 % €859,99 €716,66 bez DPH
Skladom (doručenie do 4 dní)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Táto novinka Reboots One Pants pracujú rovnako ako Reboots One, s tým rozdielom, že siedma a ôsma komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny  regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí s telesnou výškou od 160cm – 190cm.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

REBOOTS ONE PANTS regeneračné nohavice

Táto novinka Reboots One Pants pracujú rovnako ako Reboots One, s tým rozdielom, že siedma a ôsma komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny  regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí s telesnou výškou od 160cm – 190cm.

Oblečte si nohavice a zazipsujte sa

Vsuňte hadicový adaptér do kompresora a zapnite ho. Tip 1: Reboots odporúčame použiť hneď po tréningu na 30–50 minút.

Vyberte si program a čas

Vyberte si jeden zo šiestich individuálnych programov a nastavte si čas aplikácie. Môžete to urobiť ručne, alebo ovládačom.

Stlačte štart a relaxujte

To je ono. Teraz sa uvoľni a Reboots urobí zbytok. Relaxujte!

Hlavné výhody

  • 8 vzduchových komôr (Sú plnené stlačeným vzduchom a to spôsobuje posuvnú masáž)
  • Prekrývajúce usporiadanie komôr (tento systém usporiadania komôr prispieva k jemnejšej a detailnejšej masáži)
  • Deaktivácia komôr (Umožní vynechať komoru v bolestivých miestach)
  • Tri veľkosti (M, L, XL – vyberie si každý)
  • 6 programov

Markus Rolli  Víťaz Ironman 70,3 Thajsko 2017

Reboots regeneračnú aplikáciu používam pravidelne po náročných tréningoch, či už je to plávanie, jazda na bicykli, beh alebo silový tréning. Najmä vtedy, keď som mal viac tréningov za deň. Po 2. alebo 3. aplikácii sa moje nohy cítia výrazne čerstvejšie. Tiež si myslím, že je skvelé, že pri práci na notebooku môžete použiť Reboots na regeneráciu a preto využívate čas veľmi efektívne.

Manuela Zinsberger Futbalová brankárka Rakúskeho národného tímu and FC Bayern Munich

Reboots sú skvelé na  regeneráciu po náročných tréningoch alebo športových hrách. Nie je tu žiadna strata času, pretože s nimi môžem vykonávať regeneráciu vždy a všade – dokonca aj pri sledovaní televízie. Použitím Reboots som rýchlejšie pripravená opäť hrať, čo je obzvlášť dôležité v týždňoch s mnohými zápasmi pre mňa ako profesionálnej futbalistky.

Johannes Lochner World & European champion vo štvorboboch

Reboots nám pomáhajú pri regenerácii. Sú obzvlášť užitočné po náročnom šprintérskom alebo silovom tréningu, pretože potrebujeme byť čo najskôr fit a pokračovať v kvalitných tréningoch.

Odborné časopisy o Reboots

“Má zmysel ich používať najmä po dlhých a intenzívnych tréningoch, ale aj po dlhších letoch, keď sú nohy ťažké alebo dokonca opuchnuté, hovorí Zdena Kraft. ” 

Ako Reboots regeneračné nohavice pracujú?

Reboots regeneračné nohavice poskytujú kompresnú kĺzavú masáž na nohy. Pomáhajú vám odstraňovať odpadové produkty z vášho metabolizmu, ako napríklad BLa (kyselina mliečna v krvi), ktorá sa počas cvičenia hromadí vo vašom svalstve a spôsobuje nežiaduce účinky.

Akú veľkosť potrebujem?

Reboots sú dostupné v troch veľkostiach:

  • Veľkosť M je doporučená pri dĺžke vnútorného švu vašich nohavíc do 81 cm.
  • Veľkosť L je doporučená pri meranom parametri od 82 – 88 cm.
  • Veľkosť XL je od 89 cm vyššie.

Prečo nie sú alebo nemajú byť nohy pred a počas aplikácie chladené?

Vplyvom chladu dochádza ku vazokonstrikcii ( zúženie ciev ) a tým sa znižuje prietok krvi v žilách a dochádza ku nedostatočnému vyplavovaniu splodín metabolizmu z unavených svalov po športovom výkone. Pri zachladení nôh pred aplikáciou by sme znížili účinky Reboots regeneračnej aplikácie. Hoci chladenie, kryoterapia sú veľmi vítanými regeneračnými aplikáciami, ale skôr sa využívajú pri akútnych poškodeniach pri procese hojenia a regenerácie. Pokiaľ sa jedná o Reboots, predchádzajme chladeniu tesne pred aplikáciou. Určite však odporúčame vhodnú kombináciu týchto regeneračných aplikácií.

Dodatočné parametre

Kategória: Regeneračné nohavice
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: