POC CEREBEL Hydrogen White časovkárska prilba

Novinka
Značka: POC
€369 €307,50 bez DPH
Skladom (doručenie do 4 dní)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Ocenená prilba Cerebel bola vyvinutá v úzkej spolupráci s tímom Pro Cycling, Volvo Car Group a WATTS Lab. TT prilba POC Cerebel je kompaktná cestná aero prilba navrhnutá a skonštruovaná na zlepšenie aerodynamického výkonu. Rozsiahle testovanie v aerodynamickom tuneli a simulácie CFD ukazujú, že Cerebel vyniká v dynamických a meniacich sa pozíciách tela, čo zase prospieva pohybu hornej časti tela a celkovej účinnosti odstraňovania laktátu v porovnaní so statickou pozíciou TT.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zadná časť prilby je vyrobená z mäkkého tvarovaného EVA materiálu, potiahnutého aerodynamickou tkaninou pre zníženie odporu vzduchu a zvýšenie pohodlia.

Cerebel je vybavený štítom od Zeiss a používa jedinečný magnetický systém, aby zostal pevne na svojom mieste. Odtieň štítu je špeciálne vyvinutý spolu so spoločnosťou Zeiss na zvýšenie kontrastu povrchu vozovky, čo umožňuje jazdcovi včas rozpoznať akékoľvek nerovnosti alebo prekážky.

Jedinečný systém magnetického uchytenia štítu POC je navrhnutý tak, aby zabezpečil správnu polohu skla pre nízky odpor a tiež umožňuje rýchle pripevnenie a jeho odstránenie.

Veľkosť: 54-60 cm (380 g)

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické prilby
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: