POC Ventral SPIN - PRISMANE RED

Akcia Novinka Tip
Značka: POC
€319,90 –3 %
Cyklistická prilba POC Ventral SPIN - PRISMANE RED
€319,90 –3 % €309,90 €258,25 bez DPH
Skladom (doručenie do 4 dní) Skladom (doručenie do 4 dní) Skladom (doručenie do 4 dní) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Model POC Ventral Spin nastavuje nový štandard čo sa týka aerodynamických vlastností, bezpečnosti aj odvetrávania u cestných cyklistických prilieb. Pri jej vývoji využívala značka POC spätnej väzby od profesionálnych cyklistov tímu Pro Tour Cannondale Drapac a expertov na aerodynamiku v laboratóriách WATTSVďaka tomu získala helma Ventral svoj unikátny tvar, ktorý z nej robí najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu cestnú helmu značky POC. Prilba rovnako obsahuje značkou POC patentovanú technológiu SPIN, ktorá bola navrhnutá pre elimináciu rotačných síl, ktoré vznikajú pri pádoch vo vyššej rýchlosti a majú najničivejšie vplyv na mozog. Helma Ventral Spin je navyše extrémne ľahká, hoci disponuje pevnou a veľmi bezpečnou škrupinovou konštrukciou a výstelkou z EPS, ktorá bola navrhnutá pre perfektný pomer hmotnosti a poskytovanej ochrany.

Detailné informácie

Podrobný popis

Model POC Ventral Spin nastavuje nový štandard čo sa týka aerodynamických vlastností, bezpečnosti aj odvetrávania u cestných cyklistických prilieb. Pri jej vývoji využívala značka POC spätnej väzby od profesionálnych cyklistov tímu Pro Tour Cannondale Drapac a expertov na aerodynamiku v laboratóriách WATTS. Využité boli aj bohaté skúsenosti inžinierov značky POC a rozsiahle výpočty a simulácie aerodynamického odporu. Vďaka tomu získala helma Ventral svoj unikátny tvar, ktorý z nej robí najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu cestnú helmu značky POC od jej založenia.

Skvelé aerodynamické vlastnosti helmy sú dané najmä tým, že spredu prichádzajúci vzduch je vedený skrz helmu, nie okolo nej, čo významne znižuje odpor vzduchu. Model Ventral Spin navyše využíva špecificky upravené kanáliky pre vedenie vzduchu k vytvoreniu tlakových zón, ktoré vďaka Venturia efektu zvyšujú rýchlosť prúdiaceho vzduchu a umožňujú tak prilbe prejsť vzduchom ešte s väčšou ľahkosťou.

V miestach, kde vzduch helmu opúšťa, sa nachádza špeciálne tvarovaná odtoková hrana, ktorá zabraňuje turbulenciám a predlžuje lineárne prúdenie vzduchu za helmou. To opäť zvyšuje aerodynamický výkon tejto ochrannej a sofistikovanej pomôcky.

Zóny pre prúdenie vzduchu zároveň zaisťujú vynikajúce odvetranie a chladenie a ešte tak umocňujú celkovú funkčnosť helmy.

Prilba rovnako obsahuje značkou POC patentovanú technológiu SPIN, ktorá bola navrhnutá pre elimináciu rotačných síl, ktoré vznikajú pri pádoch vo vyššej rýchlosti a majú najničivejšie vplyv na mozog. Technológia SPIN dokáže vďaka použitiu špeciálneho polstrovanie eliminovať tieto sily bez ohľadu na to, z akého prichádzajú smeru. Technológia je založená na tom, že polstrovanie umožňuje škrupine prilby pohybovať sa nezávisle na pohybe hlavy jazdca.

Helma Ventral Spin je navyše extrémne ľahká, hoci disponuje pevnou a veľmi bezpečnou škrupinovou konštrukciou a výstelkou z EPS, ktorá bola navrhnutá pre perfektný pomer hmotnosti a poskytovanej ochrany.

Ľahký systém nastavenia veľkosti a ergonomický pásik zaisťujú pohodlné nosenie, ktorý sa prispôsobí hlave jazdca. Helma je tiež vybavená novou "garážou" pre praktické umiestnenie cyklistických okuliarov.

Hlavné prednosti:

  • špičkové aerodynamické vlastnosti
  • vynikajúce odvetrávanie
  • EPS jadro
  • technológia SPIN pre elimináciu ničivých rotačných síl
  • vonkajšia škrupina z polykarbonátu
  • upínací systém s nastavením veľkosti
  • nová "garáž" pre umiestnenie cyklistických okuliarov

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť Obvod hlavy
S 50-56 cm
M 54-60 cm
L 56-61 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické prilby
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: