Tripoint Chobe | Black Brown

€109,95 €91,63 bez DPH
Skladom (doručenie do 4 dní)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Pozdvihnite svoj výkon a zlepšite svoj štýl s vynikajúcimi športovými okuliarmi Tripoint Chobe. Tieto všestranné okuliare sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám v rôznych športoch. Dizajn s vysokou zakrivenosťou zaisťuje tesné priliehanie k tvári, čo z nich robí ideálnu voľbu pre veterné aj slnečné dni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tripoint Chobe | Black Brown

Športové okuliare Tripoint Chobe

Tieto okuliare sú vyrobené tak, aby excelovali v rýchlych športoch, ako je horská cyklistika, cestná cyklistika, surfovanie a lyžovanie, a pritom bez námahy kombinujú módu s funkčnosťou.

Ich elegantný dizajn bezproblémovo spája estetiku s praktickosťou. Zabalovací objektív ponúka neprekonateľnú ochranu pred vetrom a prekážkami, spájajúc eleganciu s výkonnosťou na najvyššej úrovni. Je to ako mať druhú kožu prilepenú na tvári.

Široký polykarbonátový objektív poskytuje výnimočné periférne videnie, krištáľovo čistú jasnosť a pozoruhodnú odolnosť voči nárazom. S vybavením objektívu s 100% UV ochranou chráni Tripoint Chobe vaše oči pred únavou a škodlivými účinkami UV žiarenia.

Rám Tripoint Chobe je navrhnutý s dôrazom na dlhú životnosť a je vyrobený z 45% organického polyamidu získaného z ricínového oleja. To zaručuje ľahkú flexibilitu, zatiaľ čo jeho odolnosť voči nárazom zabezpečuje trvanlivosť.

Tripoint Chobe | Black Brown
Tripoint Chobe | Black Brown

Na udržanie bezchybného stavu vašich športových okuliarov Tripoint Chobe ponúkame prispôsobené úložné puzdro, ktoré zároveň slúži ako čistiaca handrička. Ďalej dostanete pevné puzdro s magnetickým zámkom, ktoré je možné zložiť naplocho pre maximálne pohodlie.

Normy:

Tento model spĺňa normy EN ISO 12312-1, AS/NZS 1067 a ANSI Z80.3 pre slnečné okuliare.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: