Transition Backpack - NAVY/ORANGE - OS

€109,99 €91,66 bez DPH
Vypredané
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

  • Dvojnásobný víťaz sútaže magazína 220 triathlon za najlepší produkt v teste.
  • 40 litrov priestoru pre uschovanie triatlonového ale aj iného vybavenia.
  • Vodeodolný úložný priestor na neoprén/plavky.
  • Polstrovaná priehradka na prilbu a cyklistickú obuv.
  • Vodotesný predná časť.
  • Polstrované popruhy a zadná časť pre väčšie pohodlie.

Triatlon je šport plný prípravy a odhodlania, dlhé hodiny tréningu, finančné náklady, výživa a vybavenie. Z nejakého dôvodu stále používame batohy na mokré plavky a všetko vybavenie nosíme nahádzané v jednej taške. Teraz je načase preniesť naše triatlonové zmýšľanie do vytvorenia perfektného batohu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Batoh Transition Backpack sme vytvorili, aby bol váš tréningový, závodný a bežný život jednoduchší a vyriešili niektoré z nepríjemností pri balení a presúvaní vybavenia, s ktorými ste sa určite stretli. Doterajšie batohy boli buď obrovské, alebo príliš malé, z nášho plaveckého vybavenia všetko zvlhlo, malé drobnosti, ako sú telefón, okuliare, kľúče, sa stratili v spodnej časti tašky, no a viackomorové tašky by sa prevrhli, pokiaľ by nebolo každé oddelenie plné. Odolný batoh Transition Backpack rieši všetky tieto problémy oddelením pre konkrétne disciplíny s vlastnými otvormi na zips a množstvom vreciek na príslušenstvo pre telefón, okuliare a fľaše na nápoje.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Vodotesný spodný priestor

Spodok tašky obsahuje plne vodotesnú vnútornú podšívku, ktorá je dostatočne veľká pre váš neoprénový oblek a iné plavky, a tiež vodeodolný exteriér, aby sa zabránilo premočeniu kaluží pri bazéne.

Veľký hlavný priestor

Pracovný kôš tašky je hlavnou centrálnou priehradkou na uloženie vášho trička a neformálneho oblečenia, obuvi a čohokoľvek iného, ​​na čo si spomeniete. Vnútorné vrecká nachádzajúce sa na zadnej strane otvoru poskytujú pohodlné uloženie okuliarov a kľúčov, ako aj vyberateľné vodotesné vrecko, ktoré vám poskytne extra skladovanie za sucha alebo niekde, kde si môžete uschovať dokumenty o svojom dni pretekov alebo výživu.

Na tie veľké dni mimo bazéna sme tiež navrhli centrálny priestor, aby sa v prázdnom stave rozšíril do úložného priestoru pre neoprén.

Penový polstrovaný horný priestor EVA

Polstrovaná horná priehradka udrží vaše topánky a prilbu v bezpečí, rovnako ako ďaleko od vašej čistej a mokrej súpravy, čo znamená, že sa už z vašich topánok nebude prenášať blato ani kľúče nepoškriabu vašu prilbu. K dispozícii je tiež vstavané vrecko na telefón s výstupom na slúchadlá pre ľahký prístup k hudbe na cestách.

Externé funkcie:

K dispozícii sú dve veľké sieťované vrecká na fľaše na nápoje, ktoré vám poskytnú ľahký prístup a zabránia únikom z fľaše.

Ak batoh nie je pohodlný na používanie, skvelé funkcie je možné vrátiť späť. Riešením je, že sme zahrnuli polstrované a priedušné popruhy a zadný panel, ako aj hrudný popruh pre väčšie pohodlie na cestách.

Dodatočné parametre

Kategória: Batohy
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: