Swim Run Backpack Dry Bag Buoy 28L - HI-VIS ORANGE - 28L

€64,99 €54,16 bez DPH
Vypredané
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Táto bójka je perfektný produkt pre tých, ktorí chcú trénovať alebo sa zúčastniť na podujatiach Swim-Run, alebo pre tých, ktorí cestujú a chcú obmedziť výstroj pri plávaní na voľnej vode. Je to rovnaká 28-litrová verzia ako bežná bezpečnostná bója so suchým vakom Zone3, ale s ramennými popruhmi a hrudným popruhom pre bezpečné uchytenie. Tento pestrofarebný nafukovací suchý vak je ideálny na uloženie vašej súpravy pri plávaní a na použitie ako nafukovacia bója pre lepšiu viditeľnosť na otvorenej vode. Od svojho uvedenia na trh získal produkt veľký počet zákazníckych a fantastických recenzií a stal sa veľmi populárnym medzi plavcami na voľnej vode po celom svete.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto bójka je perfektný produkt pre tých, ktorí chcú trénovať alebo sa zúčastniť na podujatiach Swim-Run, alebo pre tých, ktorí cestujú a chcú obmedziť výstroj pri plávaní na voľnej vode. Je to rovnaká 28-litrová verzia ako bežná bezpečnostná bója so suchým vakom Zone3, ale s ramennými popruhmi a hrudným popruhom pre bezpečné uchytenie.

Tento pestrofarebný nafukovací suchý vak je ideálny na uloženie vašej súpravy pri plávaní a na použitie ako nafukovacia bója pre lepšiu viditeľnosť na otvorenej vode. Od svojho uvedenia na trh získal produkt veľký počet zákazníckych a fantastických recenzií a stal sa veľmi populárnym medzi plavcami na voľnej vode po celom svete.

Produkt sa stal obľúbeným aj u športovcov Swim-Run, ktorí chcú v rámci svojho tréningu postupne striedať plávanie na voľnej vode a beh, ale vždy tu bol problém, ako bójku po použití preniesť, tento inovatívny dizajn tento problém rieši.

Suchý vak Zone3 obsahuje dvojité vzduchové vaky, ktoré sa nafúknu, keď je vak naplnený tréningovou výbavou. Nafukovacie komory sú oddelené od úložného priestoru, čím poskytujú väčší vztlak. Nastaviteľný dvojitý pás sa bezpečne pripevní okolo pása plavca a zaistí, že bójka zostane mimo dosahu záberu počas plávania. 

Dodatočné parametre

Kategória: Plavecké bóje
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: