Plavecké okuliare Arena Cobra Ultra Swipe Mirror Modré / Indoor

Novinka
Značka: Arena
€61,99 €51,66 bez DPH
Ihneď k odoslaniu
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Plavecké okuliare Arena Cobra Ultra Swipe Mirror sú profesionálne pretekárske plavecké okuliare s revolučnou technológiou proti zahmlievaniu Swipe, ktorá sa aktivuje dotykom.

Áno znie to ako paradox nakoľko sme boli zvyknutí nedotýkať sa skiel okuliarov práve preto, aby sme neporušili antifog vrstvu. Okuliare Cobra Ultra Swipe sú ale o krok vpred. Stačí prstami jednoducho zotrieť vnútornú stranu skiel a aktivujete tak novú antifog vrstvu. Toto vrstva vám zaručene vydrží niekoľko tréningov a akonáhle sa začnú okuliare opäť zahmlievať, jednoducho aktivujete novú vrstvu. Takto môžete použiť až 10 vrstiev!

Parametre: širšie periférne a čelné videnie, hydrodynamický tvar, nízkoprofilové šošovky, rozdvojený pásik s RFA sponou, odolné tvrdé polykarbonátové sklá, 5 vymeniteľných nosových mostíkov, antifogová úprava a UV ochrana, farba skiel je vhodná do vnútorných bazénov

Detailné informácie

Podrobný popis

Plavecké okuliare Arena Cobra Ultra Swipe Mirror sú profesionálne pretekárske plavecké okuliare s revolučnou technológiou proti zahmlievaniu Swipe, ktorá sa aktivuje dotykom.

Áno znie to ako paradox nakoľko sme boli zvyknutí nedotýkať sa skiel okuliarov práve preto, aby sme neporušili antifog vrstvu. Okuliare Cobra Ultra Swipe sú ale o krok vpred. Stačí prstami jednoducho zotrieť vnútornú stranu skiel a aktivujete tak novú antifog vrstvu. Toto vrstva vám zaručene vydrží niekoľko tréningov a akonáhle sa začnú okuliare opäť zahmlievať, jednoducho aktivujete novú vrstvu. Takto môžete použiť až 10 vrstiev!

Cobra-Ultra-Swipe-Mirror_50

Osobne sme si v TRIEXE okuliare vyskúšali na vlastnej koži a musíme Arene zatlieskať. Okuliare sú úplna pecka! Pod ruku nám prišlo už množstvo okuliarov no Cobry bola láska na prvý pohľad. Odkedy sme ich prvý krát otestovali v iných už neplávame. Okuliare krásne sedia na očiach, netlačia, netečie do nich voda. Majú skvelý pozorovací uhol, preto ich využívame aj na otvorenej vode alebo triatlonových závodoch. Viditeľnosť je naozaj krištáľovo čistá. Osobne sme boli veľmi zvedavý na systém Swipe, no musíme uznať, že naozaj funguje. Prvé mesiace sme dokonca vôbec nemuseli zasahovať do okuliarov a aj napriek tomu sa nezahmlievali. Za nás určitá tento model odporúčame :)

Farba skiel je vhodná do vnútorných bazénov

INDOORS

Schválené a certifikované medzinárodnou plaveckou federáciou FINA (Fédération Internationale de Natation). Spĺňa všetky medzinárodné štandardy a umožňuje tak štart na prestížnych svetových pretekoch.

logofina

 Hlavné výhody okuliarov:

  • širšie periférne a čelné videnie,
  • hydrodynamický tvar,
  • nízkoprofilové šošovky,
  • rozdvojený pásik s RFA sponou,
  • odolné tvrdé polykarbonátové sklá,
  • 5 vymeniteľných nosových mostíkov,
  • antifogová úprava a UV ochrana.

Sklá okuliarov sú vyrobené z polykarbonátu, tesnenie z Japonskej TPE a pásik z kvalitného silikónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Závodné a tréningové okuliare, ktoré vás posunú vpred!
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: