Cyklistický trenažér Wahoo KICKR SNAP BIKE TRAINER

Akcia Novinka Tip
Značka: Wahoo
€499,90 €416,58 bez DPH
Skladom 1-5 ks
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Pohodlný a ľahko použiteľný cyklistický trenažér KICKR SNAP je perfektným spoločníkom pre cyklistov alebo víkendových bojovníkov základnej úrovne. Vnútorný trenažér KICKR SNAP, vybavený legendárnou technológiou zotrvačníka KICKR, v prístupnom prevedení na kolieskach, poskytuje rovnaký odpor a realistický pocit z jazdy, ako keby ste jazdili vonku na bicykli.

POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE
Vďaka systému zadného kolesa je na KICKR SNAP ľahké pripojiť váš cestný, horský alebo TT bicykel a premeniť ho na výkonný indoorový trénažér, plus aplikácia Wahoo Fitness alebo Zwift ponúkajú zážitok z realistického jazdenia v priebehu niekoľkých minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPATIBILNÝ EKOSYSTÉM 

KICKR SNAP je kompatibilný s príslušenstvom KICKR Trainer vrátane simulátora KICKR CLIMB a inteligentného ventilátora KICKR HEADWIND, ktorý vám umožní vytvoriť si ideálne nastavenie pre vaše tréningové potreby.

OVLÁDATEĽNÝ ODPOR 

Trenažér KICKR SNAP používa váš smartphone, tablet, počítač alebo zariadenie GPS na ovládanie odporu a poskytuje spoľahlivé meranie energie, aby ste mohli monitorovať a upravovať svoju intenzitu.

STABILITA

Vnútorný trenažér SNAP je vyrobený z vysoko pevnej uhlíkovej ocele a vyznačuje sa širokým postojom a je navrhnutý tak, aby držal nohy pevne na podlahe a váš bicykel bezpečne uzamknutý tak aby ste mohli trénovať s istotou.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklotrenažéry a príslušenstvo
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: