Cyklistické nohavice ALÉ pánske CLIMA do nepriaznivého počasia

€125,79
Ihneď k odoslaniu
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.1.2023
Možnosti doručenia
PRE SVIEŽE JARNÉ DNI S MOŽNOSŤOU PREHANIEK. Tieto cyklistické nohavice z najvyššej rady ALE R-EV1 sú určené pre jarné podmienky, kedy očakávate možnú zmenu počasia. Ich špecialitou je látka WR250G, ktorá je priedušná a zároveň vďaka špeciálnej štruktúre po nej stekajú kvapky dažďa. Vďaka jej pevnosti je zároveň zaistená správna kompresia svalov pre maximálny výkon.
Teplotný rozsah: 12 ° - 22 °C.
Body Mapping - technológia strihu, ktorý počas jazdy perfektne prilieha na tele a zároveň kombinuje vybrané látky na jednotlivých častiach tela tak, aby bola zaistená správna priedušnosť a funkčné vlastnosti.
Leg Stability System - elastické zakončenie nohavíc, ktoré je veľmi ľahké a udržuje nohavice na svojom mieste. Silikónové vlákna sú vpletené do látky a je tak zaistené veľmi príjemné nosenie bez nepríjemného stiahnutia.
Free System Bib - ľahkosť, rýchle schnutie a komfort sú tri hlavné charakteristiky týchto trakov. Tieto traky poskytujú správnu podporu pohybu a zároveň sú veľmi tenké a dobre držia na tele.
Zero Friction - technológia umožňuje spojiť dve rôzne látky bez použitia klasických švov. Namiesto švov je použitá špeciálna samolepiaca páska, vďaka čomu je spoj vysoko elastický, odolný a maximálne pohodlný na nosenie. Táto technológia tiež umožňuje mať oblečenie ešte ľahšie, tenšie a napriek tomu odolné.
Pánska cyklistická vložka 4 HF - závodná vložka 4 Hi Frequency má rozdielnu hustotu a hrúbku podľa potreby jednotlivých častí tak, aby ochraňovala citlivé oblasti a zaistila dlhodobú ventiláciu aj na dlhých tratiach.
Hmotnosť 190 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRO SVĚŽÍ JARNÍ DNY S MOŽNOSTÍ PŘEHÁNĚK.Tyto cyklistické kalhoty z nejvyšší řady ALE R-EV1 jsou určeny pro jarní podmínky, kdy očekáváte možnou změnu počasí. Jejich specialitou je látka WR250G, která je prodyšná a zároveň díky speciální struktuře po ní stékají kapky deště. Díky její pevnosti je zároveň zajištěna správná komprese svalů pro maximální výkon.
  • Teplotní rozsah: 12° - 22°C.
  • Body Mapping - technologie střihu, který během jízdy perfektně přiléhá na těle a zároveň kombinuje vybrané látky na jednotlivých částech těla tak, aby byla zajištěna správná prodyšnost a funkční vlastnosti.
  • Leg Stability System - elastické zakončení nohavic, které je velmi lehké a udržuje nohavice na svém místě. Silikonová vlákna jsou vpletena do látky a je tak zajištěno velmi příjemné nošení bez nepříjemného stažení.
  • Free System Bib - lehkost, rychlé schnutí a komfort jsou tři hlavní charakteristiky těchto šlí. Tyto šle poskytují správnou podporu pohybu a zároveň jsou velmi tenké a dobře drží na těle.
  • Zero Friction - technologie umožňuje spojit dvě různé látky bez použití klasických švů. Místo švů je použita speciální samolepicí páska, díky čemuž je spoj vysoce elastický, odolný a maximálně pohodlný na nošení. Tato technologie také umožňuje mít oblečení ještě lehčí, tenčí a přesto odolné.
  • Pánská cyklistická vložka 4 HF - závodní vložka 4 Hi Frequency má rozdílnou hustotu a tloušťku podle potřeby jednotlivých částí tak, aby ochraňovala citlivé oblasti a zajistila dlouhodobou ventilaci i na dlouhých tratích.
  • Váha 190 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistika
Pohlaví: Muži
Druh: Krátké kalhoty ALÉ
Sezóna: Léto
Provedení: Racing
Barva: black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: