Bliz Fusion | Matt Black Photochromic

Akcia Novinka
Značka: Bliz
€185,99 €154,99 bez DPH
Skladom 1-5 ks
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Ty a Fusion ste si celkom podobní. Si tvrdý, flexibilný a neprekonateľný! Ide o jedinečný model, technicky vyspelých a plne prispôsobiteľných športových okuliarov. Okuliare Fusion Photochromic sú vybavené fotochromatickou šošovkou, ktorá automaticky prispôsobuje tmavosť šošovky intenzite slnečného žiarenia. Šošovka sa pohybuje medzi kategóriami filtrov 1-3 v závislosti od poveternostných podmienok. Perfektne a ostro tak uvidíte v každej situácii. Sú extrémne ľahké, vážia iba 34g. Vďaka nastaviteľnému nosníku a koncoviek okuliarov ti poskytnú neprekonateľné pohodlie. Veľké cylindrické sklo je vetraná a maximalizuje vaše zorné pole. Okuliare disponujú šošovkou s vysokou optickou kvalitou pre jasné videnie v rôznych poveternostných podmienkach. Odnímateľný spodný rámček okuliarov dáva zákazníkom možnosť ľubovoľnej kombinácie. Okuliare majú zrkadlové sklá s technológiou HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu. Rámček okuliarov je vyrobený z materiálu Grilamid TR90. Ide o perfektnú voľbu pre cyklistiku, beh, lyžovanie a iné náročné multišporty. Fusion je tou správnou voľbou, ak máte vysoké nároky a vysoké ambície.

Sklá majú špeciálnu úpravu Antiscratch, ktorá znižujúca možnosť poškriabania skiel, a taktiež hydrofóbnu úpravu Anti-water, ktorá odvádza kvapky vody. Možnosť výmeny skiel (balenie neobsahuje náhradné sklá)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bliz Fusion

Športové slnečné okuliare Bliz Fusion je unisex model, ktorý pristane všetkým tváram. Možnosti nastavenia okuliarov sú takmer nekonečné. Vďaka nastaviteľným prvkom vám umožňuje prispôsobiť si pohodlie aj vzhľad. Funkčnosť a komfort sú jednoznačne na špičkovej úrovni. Fusion je vyvinutý tak, aby vyhovoval najnáročnejším športom, ako je cyklistika, beh, lyžovanie a multišporty, kde majú amatérski aj elitní športovci najvyššie nároky na vybavenie. Výsledkom je model tak jemne vyladený do detailov, ktorý vždy dokáže pracovať na max! Ak máte vysoké nároky a nemáte radi kompromisy - Fusion je tou správnou voľbou pre vás :)

Vlastnosti skiel

Okuliare Fusion sú vybavené technológiou Hydro Lens Technology™. Obsahujú šošovku X-PC s vysokou optickou kvalitou pre jasné a ostré videnie v rôznych poveternostných podmienkach. Šošovka má kompletnú UV ochranu, minimálny lom svetla, ochranu proti poškriabaniuAntiscratch a taktiež hydrofóbnu úpravu Anti-water. Okrem toho má Fusion inteligentnú ventiláciu, ktorá zabraňuje zahmlievaniu, vďaka ktorej ste spolu so šošovkou pripravení čeliť novým výzvam ako kedykoľvek nikdy predtým.

Použité materiály

Športové okuliare Bliz Fusion sú vyrobené z kvalitného materiálu Grilamid TR90. Jedná sa o high-tech materiál s nízkou hmotnosťou a veľmi vysokou flexibilitou. Sklá okuliarov sú vyrobené z polykarbonátu.

Obsah balenia:

  • spodný rámček okuliarov v ďalšej farebné variante,
  • náhradný nosník,
  • handrička z mikrovlákna na čistenie,
  • pevný obal.

100% ochrana pred UV žiarením. Kategória filtra č. 3, priepustnosť svetla 14%.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné športové okuliare
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: